رده محصول
تماس با ما

ما در حال کار بر روی سرامیک هراسان برای سالها و تجربه غنی در این زمینه را برای بهبود کیفیت خود را داریم. اگر شما علاقه مند به محصولات ما، ما نیاز به خود بگویید (در مورد دما، زمان چرخه شلیک و لعاب اثر) بدون تردید. ما شارژ رایگان نمونه برای آزمون خود را ارائه دهد. همچنین مهندسین دسترس به خدمات مشتریان خارج از کشور.

صمیمانه دعوت عامل در سراسر جهان به همکاری با ما!


زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود

ADD:Boshan سرامیک شهرک صنعتی زیبو شهر 255200 استان شاندونگ چین


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

تلفن: + 86-533-4686155

فکس: + 86-533-4686169

نرم افزار viber چه است: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

ایمیل:eric@jinmingglaze.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-4686155

در باره ما

صفحه اصلی > در باره ما

زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود (Jinming لعاب) جامع لعاب سرامیک شرکت با تولید، تحقیقات و خدمات پس از فروش است. تاسیس از سال 1999 در شهر زیبو عصيان که معروف بودن زادگاه سفال و لعاب رنگی در چین است. نه تنها نزدیکی از چینگدائو بندر Rizhao بندر و بندر تیانجین G205 بزرگراه و اتوبان S29 است اما جرم مواد اولیه را در همان محل به همچنین می توانید.

Jinming لعاب عمدتا تولید هراسان مات، هراسان شفاف، نیمه مات هراسان، هراسان تیتانیوم ضد آب، لعاب vetrosa و چاپ، لعاب تمام جلا، درخشش و غیره. این محصولات به طور گسترده ای استفاده شده است در دیوار داخلی سرامیک کاشی و کاشی کف سرامیک روزانه بهداشتی افزار، چینی درجه بالا. تهیه بیش از 100 هزار تن به مشتریان که از ویتنام اندونزی، پاکستان، آفریقا شرق میانه و داخلی هر سال.

لعاب Jinming خوبی اهمیت فناوری و محصول جدید R & D (تحقیق و توسعه)، همیشه با تحقیقات شیان یانگ و موسسه طراحی و تحقیقاتی صنعتی Sandong و موسسه طراحی همکاری شده اند. لعاب Jinming قدرتمند حرفه ای فنی تیم، که مسئول کامل تولید، تحقیقات علمی، سرویس های فروش و کامل برای هر مشتری را آموزش داده است.

برای بقا با کیفیت اول، به تقاضای بازار به عنوان هدایت توسعه علم و فناوری نوآوری بر اساس ثبات محصولات به کاربران ارائه با بهترین کیفیت محصولات و خدمات کلاس اول دنبال تلاش Jinming لعاب. لعاب Jinming اصرار دارند در اصل غيرقانونی برای انجام کسب و کار، اعتماد متقابل به دنبال و با مشتریان خود بهره مند شوند.

ما صمیمانه منتظر برقراری یک رابطه طولانی کسب و کار با شما.