رده محصول
تماس با ما

ما در حال کار بر روی سرامیک هراسان برای سالها و تجربه غنی در این زمینه را برای بهبود کیفیت خود را داریم. اگر شما علاقه مند به محصولات ما، ما نیاز به خود بگویید (در مورد دما، زمان چرخه شلیک و لعاب اثر) بدون تردید. ما شارژ رایگان نمونه برای آزمون خود را ارائه دهد. همچنین مهندسین دسترس به خدمات مشتریان خارج از کشور.

صمیمانه دعوت عامل در سراسر جهان به همکاری با ما!


زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود

ADD:Boshan سرامیک شهرک صنعتی زیبو شهر 255200 استان شاندونگ چین


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

تلفن: + 86-533-4686155

فکس: + 86-533-4686169

نرم افزار viber چه است: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

ایمیل:eric@jinmingglaze.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-4686155

نمایشگاه

صفحه اصلی > نمایشگاهمحتوای

ویژگی های کاشی های لعاب جلا

لباس های بیشتر

پس از درجه حرارت بالا تف جوشی سرامیک کاشی، رنگ بافت رنگ نقش دیالیز، خشن نیست عادی الگو بر روی سطح کاشی، اما دیدن، لمس عضله رنگی خاص خطوط، رنگی، متنوع انواع طبیعی. لعاب محصول جلا جلا می تواند یا می توانید آن را برای دیدار با ترجیحات مصرف کننده مختلف جلا.

عمر طولانی

لمس، سطح نرم صاف نه محدب شفاف، روشن طبیعی بافت سنگ زیر لعاب و فوقانی شفاف لعاب ذوب شده، مانند یک لایه شفاف لعاب کریستال پوشش فیلم، را جامد کل سلسله مراتب. جلا کاشی استفاده می شود برای مدت زمان طولانی، مت به راحتی; آجر عتیقه چون سطح لعاب لایه نازک، آسان به پوشیدن برای مدت طولانی استفاده می شود. پس عمر خود به طور کلی دو کاشی 3 بارگذاری کامل بازیگران کاشی و سرامیک لعاب شفاف ضخیم تر و آسان نیست برای پوشیدن، اخراج شدند.

آسیا لعاب کاشی جلا با تجهیزات پیشرفته، کیفیت مواد اولیه و تکنولوژی قابل اعتماد و کلاس اول تحقیقات و تیم توسعه معنی آزمایش سخت با هم ایجاد کیفیت محصولات سرامیکی، آسیا چین ساخت سرامیک صنعت "رهبر." طراحی کاشی و سرامیک آسیای صغیر، سبک و سرشار از رنگ به دلیل سختی آن میزان جذب کم و مقاومت در برابر خوردگی های برتر با کیفیت عالی، جامعه مورد احترام است. ویژه سری سنگ است واقعا شیک قد به بالای ساختمان هنر!