رده محصول
تماس با ما

ما در حال کار بر روی سرامیک هراسان برای سالها و تجربه غنی در این زمینه را برای بهبود کیفیت خود را داریم. اگر شما علاقه مند به محصولات ما، ما نیاز به خود بگویید (در مورد دما، زمان چرخه شلیک و لعاب اثر) بدون تردید. ما شارژ رایگان نمونه برای آزمون خود را ارائه دهد. همچنین مهندسین دسترس به خدمات مشتریان خارج از کشور.

صمیمانه دعوت عامل در سراسر جهان به همکاری با ما!


زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود

ADD:Boshan سرامیک شهرک صنعتی زیبو شهر 255200 استان شاندونگ چین


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

تلفن: + 86-533-4686155

فکس: + 86-533-4686169

نرم افزار viber چه است: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

ایمیل:eric@jinmingglaze.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-4686155

نمایشگاه

صفحه اصلی > نمایشگاهمحتوای

بحث کیفیت تولید کاشی و سرامیک جلزد

⑴ تولید بلوک های داخلی مذاب می کند هدف حل شده یو آب خام به نشده محلول باید ساخته شده مذاب بلوک محلول آب یو مواد خام و نه حل شده حل شده یو آب خام مخلوط چسب نواری با حرارت ذوب Hou تشکیل نمی یو آب از شیشه مذاب بلوک; باعث می شود مواد اولیه در بلور آب و نمک کربنات تجزیه اکسیداسیون کامل، لعاب سوختگی شیعه واکنش تجزیه؛ کاهش می یابد باعث می شود مواد اولیه سمی به nontoxic یا سمیت است میکرو-از فرم عملکرد پرسنل بهداشت بدن را تضمین می کند. لعاب ذوب پایین برای استفاده از بوراکس اسید بوریک کربنات سدیم نیترات پتاسیم مانند سرب قرمز هراسان بنابراین درخواست باید ساخته شده است.

⑵ هراسان کوره انواع هراسان خلاصه در زیر چهار نوع کوره: هراسان--دسته نوع کوره (که کوره بوته)، این نوع کوره حذف شده--پيوسته هراسان کوره (مخروطی بوته با رتبهٔ سوراخ در قسمت پایین). این کوره کارخانه نرم افزار، این کوره بالا تغذیه پس از حرارت دادن وسایل تجزیه اکسیداسیون و ذوب، ترکیب با هم به سوراخ از پایین به داخل استخر. --روتاری کوره, کوره دسته نوع واقع است. پودر اضافه شده کوره های دوار و گرم پودر ذوب در یک ترکیب خوب و سپس اضافه کردن استخر و پس تولید؛--استخر هراسان تغذیه کوره به تغذيه متناوب یا مداوم شارژ بازگشت آتش، شعله شعله مستقیم حرکت و هر دو جریان مستمر هراسان خوب ذوب. چهار نوع هراسان کوره، کوره، و عمدتا بستگی به مقیاس تولید این کارخانه بسته به نوع سوخت، مهم نیست که به صورت برنامه های کوره هراسان، مهمترین هراسان است تولید با کیفیت مورد نیاز.