رده محصول
تماس با ما

ما در حال کار بر روی سرامیک هراسان برای سالها و تجربه غنی در این زمینه را برای بهبود کیفیت خود را داریم. اگر شما علاقه مند به محصولات ما، ما نیاز به خود بگویید (در مورد دما، زمان چرخه شلیک و لعاب اثر) بدون تردید. ما شارژ رایگان نمونه برای آزمون خود را ارائه دهد. همچنین مهندسین دسترس به خدمات مشتریان خارج از کشور.

صمیمانه دعوت عامل در سراسر جهان به همکاری با ما!


زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود

ADD:Boshan سرامیک شهرک صنعتی زیبو شهر 255200 استان شاندونگ چین


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

تلفن: + 86-533-4686155

فکس: + 86-533-4686169

نرم افزار viber چه است: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

ایمیل:eric@jinmingglaze.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-4686155

نمایشگاه

صفحه اصلی > نمایشگاهمحتوای

چاپ روی صفحه نمایش به طور مستقیم در شیشه در لعاب تکنولوژی نرم افزار

مرکب چاپ شیشه

چاپ روی شیشه حکاکی و چاپ روی صفحه نمایش چاپ با کلی همان صفحه. خصیصه های چاپ در جوهر چاپ شیشه ای. مرکب چاپ شیشه از سه قسمت تشکیل شده است:

(1) آسان ذوب مواد شیشه ای. جوهر را شیشه ای شیشه ای استفاده می شود معمولا از سیلیس تشکیل شده از سه اکسید بور اکسید سرب و اکسید آلومینیوم ساخته شده.

(2) رنگ شیشه. سندرم بي چاپ شیشه باید از طریق حرارت بالا تف جوشی به رنگ بر روی شیشه، بنابراین هیچ جوهر رنگدانه با رنگدانه های آلی می تواند تنها استفاده از اکسید فلزات معدنی. یک بار از طریق حرارت بالا تف جوشی، یکپارچه سازی این اکسیدهای فلزی و شیشه ای, شیشه ای در رنگ است. رنگدانه های معدنی مورد استفاده برای شیشه جوهر چاپ عبارتند از:

کادمیم سولفید قرمز; زرد سرب کرومات سولفید کادمیم, اورانیوم نمک;

اكسيد سبز; مته آلومینیوم آبی;

قهوه ای از اکسید آهن و اکسید کلسیم، کائولن، سفید.

سیاه ایریدیم اکسید منگنز اکسید مخلوط;

تنوع رنگ در صفحه انتقال به منظور نمایش انواع رنگ های مختلف و مقادیر مختلف روشنایی، اغلب چند تنظیم رنگ بی پایان هستند.

مبدل شیشه با شیشه ای رنگ به مخلوط و به پودر ریز خرد می تواند به عنوان جوهر نیز نامیده می شود لعاب شیشه پودر مورد استفاده قرار گیرد.

(3 بخت و اقبال). لاک شیشه جوهر پوشه است. آن شامل terpineol، سقز، اضافه کردن توزیع مناسب رزین های الکیدی. نوشتن با جوهر نفت و درجه تحرک پودر لعاب شیشه ای را می تواند گسترش بسیار خوبی است printability خوب در تف جوشی در شیشه ای قبل از مذاب لعاب تبدیل کردن بگاز تمیز، سوزاندن منفی تشکيل لعاب تاثیر نمی گذارد.