رده محصول
تماس با ما

ما در حال کار بر روی سرامیک هراسان برای سالها و تجربه غنی در این زمینه را برای بهبود کیفیت خود را داریم. اگر شما علاقه مند به محصولات ما، ما نیاز به خود بگویید (در مورد دما، زمان چرخه شلیک و لعاب اثر) بدون تردید. ما شارژ رایگان نمونه برای آزمون خود را ارائه دهد. همچنین مهندسین دسترس به خدمات مشتریان خارج از کشور.

صمیمانه دعوت عامل در سراسر جهان به همکاری با ما!


زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود

ADD:Boshan سرامیک شهرک صنعتی زیبو شهر 255200 استان شاندونگ چین


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

تلفن: + 86-533-4686155

فکس: + 86-533-4686169

نرم افزار viber چه است: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

ایمیل:eric@jinmingglaze.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-4686155

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

تکنولوژی کوره هراسان بو کوره تائو در پیشرفت های فن آوری به ارتفاعات جدید

بو تائو هراسان سرامیک کوره کوره ساختمان از طراحی تا ساخت و ساز تعالی. در انتخاب مواد انتخاب می کنید ترکیبی مناسب از علم، هراسان kilns کلی عمر تا سه سال و هزینه بیش از حد بالا است. اگر تمام-محاسبه هزینه های از زندگی محصول حدود چرخه زندگی هزینه کوره یک سال حتی پایین تر.

این درک است که کوره تائو بو برای طراحی و ساخت کارخانه در استان گوانگدونگ منطقه ذوب شده از 12 متر مربع هراسان سرامیک کوره، سه سال بعد در تعمیر و نگهداری در نیمه اول امسال، دلایل شکست آن است که انسداد کوره دارد. "اگر آن مسدود شده است و کوره نیز می تواند برای بیش از شش ماه استفاده می شود." گفت: رودخانه ها و سپس تعمیر فقط جای دارد و دامنه پایین و مذاب آجر دیوار دیگران مانند دیوار دارد سینه دیوار و پوشش بخشی از استخر مذاب هستند حذف،"هنوز هم به استفاده از زندگی انتظار می رود از قفسه سینه و پوشش بیش از دو سال ادامه خواهد داد. "آن که زندگی هراسان سرامیک کوره برای رسیدن به چنین کمی حاضر در صنعت این مزایای اقتصادی زیادی به تولید کنندگان و صرفه جویی در هزینه های قابل توجهی آورده است قابل درک است.