رده محصول
تماس با ما

ما در حال کار بر روی سرامیک هراسان برای سالها و تجربه غنی در این زمینه را برای بهبود کیفیت خود را داریم. اگر شما علاقه مند به محصولات ما، ما نیاز به خود بگویید (در مورد دما، زمان چرخه شلیک و لعاب اثر) بدون تردید. ما شارژ رایگان نمونه برای آزمون خود را ارائه دهد. همچنین مهندسین دسترس به خدمات مشتریان خارج از کشور.

صمیمانه دعوت عامل در سراسر جهان به همکاری با ما!


زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود

ADD:Boshan سرامیک شهرک صنعتی زیبو شهر 255200 استان شاندونگ چین


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

تلفن: + 86-533-4686155

فکس: + 86-533-4686169

نرم افزار viber چه است: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

ایمیل:eric@jinmingglaze.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-4686155

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

Boweijing و سازه های محصولات سرامیکی ضخیم

Boweijing سرامیک با ضخامت از طریق رقابت در بازار متبلور و محصولات. Boweijing به طور گسترده ای استفاده می شود در دکوراسیون خانه، رقبای اصلی میکرو سنتی-کریستال، سنگ و کاشی، boweijing سایش مقاوم از سنگ کمی پایین تر جلا، مقاومت حرارتی، مقاومت در برابر ترک مراتب نسبت به سنگ های کریستال میکرو سنتی است. لایه های نازک از سرامیک شیشه ای صافی boweijing بلکه بالاتر از آن دسته از سنگ، بلکه حل لعاب جلا پدیده موج متبلور کمی پایین تر از سنتی است. Boweijing و متبلور با یک هزینه تفاوت بسیار مهم است. تولید کنندگان کاشی و سرامیک نازک هستند نسبتا دقیق کنترل این نقطه 1 مربع نازک سرامیک هراسان اندازه عادی microcrystalline، باعث کاهش 1.5 کیلوگرم، هزینه های تولید آن را می توان گفت در لعاب جلا و متبلور مشترک میان. Boweijing موقعیت در تبلور و لعاب جلا بین قیمت کمی بالاتر از سنگ تمام است. نازک microcrystalline هزینه بالاتر، بیشتر مصرف کننده پذیرش اجازه می دهد پتانسیل برای تبدیل شدن به یکی از توسعه بازار کاشی و سرامیک است. مثلا بعضی ها با مفهوم سنتی انتخاب مصرف کننده متبلور شده، فقط نگاه کردن به ضخامت لایه های شیشه و سرامیک، آنها پیدا کردن آن بسیار نازک است که قطعا برش گوشه که نیازهای توسعه microcrystalline نازک برای حل مشکل است.

ضخامت سرامیک متفاوت از موقعیت بازار boweijing رقبای خود محصولات کاشی پایان بالا عمدتا تبلیغاتی است و بیشتر توسعه یافته مناطق ساحلی در شرق چین عمدتا در بالا پایان مشتریان هدف برآورده ساختن نیازهای فردی مصرف کنندگان بالا پایان، که در آن جریان نسبتا بزرگ هتل باشگاه ها مراکز خرید و دیگر اماکن عمومی درجه بالا نیز مزایای زیادی هستند.