رده محصول
تماس با ما

ما در حال کار بر روی سرامیک هراسان برای سالها و تجربه غنی در این زمینه را برای بهبود کیفیت خود را داریم. اگر شما علاقه مند به محصولات ما، ما نیاز به خود بگویید (در مورد دما، زمان چرخه شلیک و لعاب اثر) بدون تردید. ما شارژ رایگان نمونه برای آزمون خود را ارائه دهد. همچنین مهندسین دسترس به خدمات مشتریان خارج از کشور.

صمیمانه دعوت عامل در سراسر جهان به همکاری با ما!


زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود

ADD:Boshan سرامیک شهرک صنعتی زیبو شهر 255200 استان شاندونگ چین


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

تلفن: + 86-533-4686155

فکس: + 86-533-4686169

نرم افزار viber چه است: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

ایمیل:eric@jinmingglaze.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-4686155

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

تفاوت در توسعه نازک و ضخیم سرامیک سرامیک

مقايسه نازک و ضخیم

از نظر عملکرد، ضخامت یخ ضخیم، شفاف، سرامیک و سرامیک قوی، غذا به پیگیری گروه های مصرف کننده لوکس بالا است. سرامیکی ضخیم، نازک شیشه و سرامیک برای محیط، سختی، مقاومت به سایش بالا و زمان کوتاه تر، بهتر است در مقایسه با نازک تر، حل microcrystalline مقاومت به سایش بالا ندارد مشکل گرفتار این صنعت برای سال، یکی از جهت توسعه microcrystalline شد، همچنین غیر نظامی خواهد محبوبیت متبلور محصول برجسته. Boweijing مجموعه از نازک، سخت نور و سایر ویژگی های عالی در یکی، نیاز به برش پازل مانند پردازش کفپوش غیر لغزنده و قادر به پاسخگویی نیازهای الگوهای تزئینی روی دیوار می توانید.

Boweijing mohs دارای درجه سختی است فقط کمی پایین تر از جلا، مقاوم به سایش از سنتی متبلور و لعاب جلا مقاومت حرارتی آن مقاومت در برابر ترک مراتب نسبت به سنگ های کریستال میکرو است. علاوه بر این، نزدیک به microcrystalline boweijing نفوذ پذیری، زبری بالاتر از لعاب جلا یا لعاب مشکلات آب جلا. حباب های حاوی سنتی microcrystalline شیشه سرامیک مشکل نمی تواند درمان به دلیل مواد سرامیکی نازک و microcrystalline متفاوت است، ذوب در حین شلیک، ادوبی و هراسان بهتر، اساسا کاشی تخلیه ترکیب شده است خارج از حباب، حل مشکل حباب شیشه ای سنتی متبلور شده.