رده محصول
تماس با ما

ما در حال کار بر روی سرامیک هراسان برای سالها و تجربه غنی در این زمینه را برای بهبود کیفیت خود را داریم. اگر شما علاقه مند به محصولات ما، ما نیاز به خود بگویید (در مورد دما، زمان چرخه شلیک و لعاب اثر) بدون تردید. ما شارژ رایگان نمونه برای آزمون خود را ارائه دهد. همچنین مهندسین دسترس به خدمات مشتریان خارج از کشور.

صمیمانه دعوت عامل در سراسر جهان به همکاری با ما!


زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود

ADD:Boshan سرامیک شهرک صنعتی زیبو شهر 255200 استان شاندونگ چین


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

تلفن: + 86-533-4686155

فکس: + 86-533-4686169

نرم افزار viber چه است: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

ایمیل:eric@jinmingglaze.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-4686155

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

به دنبال همکاری استراتژیک از کشورهای خارج از کشور

لعاب JINMING کننده سرامیک هراسان در شهر زیبو چین در تحقیق و توسعه پیشرفته سرامیک هراسان اختصاص داده شده است و اکنون می خواهم برای به اشتراک گذاشتن میوه با همکاران ما در سراسر جهان.

ما نه تنها تامین کیفیت سرامیک هراسان اما همچنین دنبال راهبردی از کشورهای خارج از کشور. سال تمرین در عظیم تولید و مدیریت ما به تجربه کافی، که ما متعهد به ارائه محصولات در این زمینه بروز رسانی همکاران خارج از کشور ما را فعال کنید. براساس منابع محلی، وضعیت مالی و پتانسیل بازار کمک شرکای ما به پایان آزمون آزمایشگاه و مقیاس کوچک یا بزرگ تولید. تعهد ما به شریک ما نیز شامل هراسان به روز شده، برنامه ریزی تولید، مشاوره فنی، اپراتور های آموزشی، تجزیه و تحلیل بازار و غیره.

خواستیم تضمین که شریک خارج از کشور ما می تواند با موفقیت پایان آزمایشگاه تست و در خط در زمان کوتاه تولید و حرکت رو به جلو به سرعت با سود رضایت بخش است. ما انتظار داریم که دید ما برنده ما بیشتر و بیشتر شرکای کسب و کار در بلند مدت به ارمغان بیاورد.

تماس با ما خوش آمدید!