رده محصول
تماس با ما

ما در حال کار بر روی سرامیک هراسان برای سالها و تجربه غنی در این زمینه را برای بهبود کیفیت خود را داریم. اگر شما علاقه مند به محصولات ما، ما نیاز به خود بگویید (در مورد دما، زمان چرخه شلیک و لعاب اثر) بدون تردید. ما شارژ رایگان نمونه برای آزمون خود را ارائه دهد. همچنین مهندسین دسترس به خدمات مشتریان خارج از کشور.

صمیمانه دعوت عامل در سراسر جهان به همکاری با ما!


زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود

ADD:Boshan سرامیک شهرک صنعتی زیبو شهر 255200 استان شاندونگ چین


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

تلفن: + 86-533-4686155

فکس: + 86-533-4686169

نرم افزار viber چه است: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

ایمیل:eric@jinmingglaze.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-4686155

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

استاندارد برای انتشار آلاینده های اتمسفری از صنعت Vetrosa تخت

برای اجرای قانون حفاظت از محیط زیست جمهوری خلق چین، قانون پیشگیری از آلودگی هوا، تصمیم شورای دولتی در اجرای مفهوم علمی توسعه برای تقویت حفاظت از محیط زیست و دیگر قوانین، مقررات و دیدگاه شورای دولتی در مورد تهیه برنامه ریزی منطقه ای عملیاتی، برای حفاظت از محیط زیست، جلوگیری از آلودگی، ترویج روند تولید صنعت شیشه ای تخت و پیشرفت تکنولوژی کنترل آلودگی، این استاندارد را تعریف می کند.

این استاندارد محدودیت های انتشار آلاینده هوا، نظارت و نظارت بر نیازهای شرکت های تولید تخت شیشه ای یا تاسیسات تولید، و نیز مقررات مربوطه مانند اجرای استانداردها و نظارت را تعیین می کند. این استاندارد برای مدیریت انتشار آلودگی های جوی از شرکت های تولید تخت شیشه ای موجود یا امکانات تولید قابل استفاده است. این استاندارد برای ارزیابی اثرات زیست محیطی پروژه های ساختمانی صنعت شیشه، طرح های حفاظت از محیط زیست، پذیرش حفاظت از محیط زیست و مدیریت انتشار آلودگی هوا پس از تولید، قابل اجرا است. این استاندارد برای کنترل آلاینده های اتمسفر در تولید شیشه شیشه ای سلول خورشیدی (سلول خورشیدی نازک با شیشه سوبست، سلول خورشیدی سیلیکون بلوری و غیره) قابل استفاده است. این استاندارد برای رفتار انتشار آلاینده اجازه داده شده توسط قانون قابل اجرا است. Vetrosa

با توجه به قانون کنترل آلودگی هوا در جمهوری خلق چین، "قانون کنترل آلودگی آب جمهوری خلق چین"، "حفاظت از محیط زیست دریایی"، انتخاب سایت از منابع تازه تأسیس شده و مدیریت منابع آلودگی موجود در مناطق ویژه حفاظت شده قانون جمهوری خلق چین "،" قانون پیشگیری و کنترل آلودگی محیط زیست "،" قانون ارزیابی تاثیرات زیست محیطی جمهوری خلق چین "و غیره. آلاینده های تولید شده توسط تولیدکنندگان شیشه ای تخت و سر و صدای محیطی مربوط به مربوطه استانداردهای انتشار آلاينده های ملی، که منجر به شناسایی، درمان و دفع زباله های جامد می شود. این استاندارد برای اولین بار است. از تاریخ اجرای این استاندارد، کنترل انتشار آلاینده های هوا از شرکت های تولید شیشه ای مسطح طبق مقررات این استاندارد و مقررات مربوط به استاندارد انتشار کوره های صنعتی آلاینده هوا (gb9078-1996) و استاندارد انتشار آلاینده های هوا (gb16297-1996) دیگر اجرا نخواهد شد. دولت های محلی ولایات ممکن است استانداردهای انتشار آلاینده های محلی را برای اقلام آلوده کننده ای که در این استاندارد مشخص نشده مشخص نکنند و اقلام آلاینده که در این استاندارد مشخص شده است، می تواند در استانداردهای انتشار آلاینده محلی که قاعده تر از این استاندارد است، تهیه شود.