رده محصول
تماس با ما

ما در حال کار بر روی سرامیک هراسان برای سالها و تجربه غنی در این زمینه را برای بهبود کیفیت خود را داریم. اگر شما علاقه مند به محصولات ما، ما نیاز به خود بگویید (در مورد دما، زمان چرخه شلیک و لعاب اثر) بدون تردید. ما شارژ رایگان نمونه برای آزمون خود را ارائه دهد. همچنین مهندسین دسترس به خدمات مشتریان خارج از کشور.

صمیمانه دعوت عامل در سراسر جهان به همکاری با ما!


زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود

ADD:Boshan سرامیک شهرک صنعتی زیبو شهر 255200 استان شاندونگ چین


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

تلفن: + 86-533-4686155

فکس: + 86-533-4686169

نرم افزار viber چه است: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

ایمیل:eric@jinmingglaze.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-4686155

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

سنتی هراسان سرامیکی ضخیم شروع به ذوب درجه حرارت تکنولوژی

در حال حاضر، تعداد فزاینده ای از شرکت سرامیک برای به دست گرفتن بازار microcrystalline همگن، رقابت قیمت پایین. بخشی از شرکت سرامیک دنبال متفاوت توسعه، توسعه طرح توسعه نازک یا ضخیم سرامیک سرامیک، سوزش و پیشگام توسعه از microcrystalline، به دنبال دستیابی به موفقیت در فرایند تولید، امیدوار به کاهش هزینه انرژی سازگار با محیط زیست. سوخته یک بار اما با توجه به مواد اولیه، هزینه کنترل فنی هنوز هم مشکلات وجود دارد، بنابراین محصولات متبلور شده هنوز هم عمدتا دو بار. گوانگدونگ مروارید مصالح بنایی، مدیر بازاریابی دونهوانگ du xiaoyong گفت نه دو بار به دلیل تکنولوژی سوزش، به منظور تضمین محصول با کیفیت و برای مصرف کننده، بالغ و گیر مروارید با دو بار. در همین حال، تیم فنی است پرداختن به ثبات کامل سوختن, تولید و سپس به بازار.

دو بار هم شفافیت و سایش بیشتر از سوزش هست و بعد از رایت فن آوری بالغ و ادوبی و هراسان با رنگ بهتر و کیفیت محصول را قادر می سازد نیز ارتقا. متبلور از توسعه ثانویه کپی رایت تغییر هراسان ارتقاء تکنولوژی مهم ترین است. سوخته هراسان سرامیک استفاده بهبود هراسان شکست از طریق قبلی شروع می شود ذوب درجه حرارت از فن آوری های سنتی با استفاده از فرمول خاص microcrystalline شیشه ای هراسان در شرایط دمای خاصی از تبلور، تقریبا قابل مقایسه با پخت سنتی دو به پایان رسید. دقیقا به دلیل مزایای استفاده از سوزاندن آشکار، بیشتر و بیشتر شرکت های سرامیک به عضویت تیم تحقیق و توسعه آتش. بنا به آمار ناقص در نیمه دوم سال 2012 کشور توسعه سازمانی سوخته سرامیک هراسان 10 تجاوز نمی اما 2013 به حدود 15 سال رسیده است. با توجه به صنعت همراه با توسعه و بلوغ microcrystalline، 2014 شیوع متمرکز خواهد شد. در فوشان محلی، در حال حاضر مشغول در شرکت های تولید سرامیک هراسان به عنوان دور به عنوان لعاب تایلندی, تکنولوژی چنگ شیانگ لعاب Hing Kai نزدیک 10.