رده محصول
تماس با ما

ما در حال کار بر روی سرامیک هراسان برای سالها و تجربه غنی در این زمینه را برای بهبود کیفیت خود را داریم. اگر شما علاقه مند به محصولات ما، ما نیاز به خود بگویید (در مورد دما، زمان چرخه شلیک و لعاب اثر) بدون تردید. ما شارژ رایگان نمونه برای آزمون خود را ارائه دهد. همچنین مهندسین دسترس به خدمات مشتریان خارج از کشور.

صمیمانه دعوت عامل در سراسر جهان به همکاری با ما!


زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود

ADD:Boshan سرامیک شهرک صنعتی زیبو شهر 255200 استان شاندونگ چین


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

تلفن: + 86-533-4686155

فکس: + 86-533-4686169

نرم افزار viber چه است: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

ایمیل:eric@jinmingglaze.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-4686155
جلا سنگ ریزه Vetrosa

جلا سنگ ریزه Vetrosa

زیبو Jinming لعاب شرکت, با مسئولیت محدود یکی از پیشرو جلا شن Vetrosa تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین، مجهز حرفه ای کارخانه و نیروگاه و ارائه نمونه رایگان محصولات خوش آمدی است

جزئیات محصول

زیبو Jinming لعاب شرکت, با مسئولیت محدود یکی از تولید کنندگان پیشرو جلا Vetrosa شن و تامین کنندگان در چین، مجهز حرفه ای کارخانه و نیروگاه و ارائه نمونه رایگان محصولات خرید کم قیمت Polished شن Vetrosa و نیز به بررسی قیمت فهرست قیمت پرس و جو و نقل قول با ما خوش آمدید خوش آمدید.

Vetrosa JM 2159

اصلی: چین

دقیقه Qty:5 تن

بسته: 25 کیلوگرم / کیسه.

ذخیره سازی: را در محیط خشک ذخیره می شوند.

این vetrosa می توان uesd تولید listello جلا کاشی و کاشی های microcrystal پرداخت کریستال

کاشی و سرامیک مرز.

گسترده است دما محدوده بنابراین کاشی vetrosa جلا ظاهر خوب عمدتا مورد استفاده برای 300 * 300 جلا کاشی در شلیک دو vetrosa پرداخت بزرگترین ویژگی های آن است.

ما غلتک کوره که شبیه سازی شرایط تولید کارخانه کاشی و سرامیک به تست vetrosa ما بر روی موزائیک و سفیدی آشکارساز آشکارساز براق و سنج انبساط حرارتی فروش برای تست آن شفافیت براق تنظیم و کو، محصول ذخیره در انبار پس از مقایسه با تست. محصول بی حد و حصر مجاز به حمل و نقل از کارخانه ما. ما سعی می کنیم تا محصولات ما تضمین ثبات.

ما اعتقاد به شرکت لعاب در شهر زیبو و vetrosa را آسان برای استفاده برای مشتری ما وظیفه اساسی است.

این ما vetrosa فروش داغ با بسیاری از سال تجربه و قیمت مناسب است. اگر شما هر گونه سوال در مورد پرداخت vetrosa، pls دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.


Hot Tags:
محصولات مرتبط
پرس و جو